2019 ЙИЛ ЯКУНЛАРИ ВА 2020 ЙИЛ МАҚСАДЛАРИНИ ВИЗУАЛЛАШТИРИШ
Таркибига ASKLEPIY дистрибьюторлик компанияси, OXYmed дорихоналар тармоғи, NIKA PHARM дори воситалари ишлаб чиқарувчиси, ZAMONA RANO фиточойлар ишлаб чиқарувчиси, MARI PHARM маркетинг компанияси, ELASTIKUM эластик ва боғлов маҳсулотлари ишлаб чиқарувчиси, шунингдек Excellent Custom Servise брокерлик компанияси кирувчи ASKLEPIY компаниялар гуруҳининг 2019 йил якунлари ва 2020 йил мақсадларини визуаллаштиришга бағишланган муҳташам тадбир 16 январь куни Ўзбекистон меҳмонхонасининг тантаналар залида бўлиб ўтди.
Тантанали кечанинг бошиданоқ қандайдир улуғвор нарсанинг ажиб энергетикаси ва завқи сезилиб турди. Чунки киришданоқ тадбирнинг барча меҳмонларига фотозонада эсдалик учун лаҳзаларни муҳрлаш имкони яратилганди, залга кираверишда эса ҳар бир ходим ва меҳмонга шак-шубҳасиз фойдали бўлиши мумкин бўлган эсдалик совғалари топширилди.
ASKLEPIY компаниялар гуруҳининг бошқаруви ходимлари тадбир бошловчилари сифатида иштирок этиб, тадбирнинг тантанали қисмини очиб бериш учун илк сўзни Кузатув Кенгаши Раиси Толибов Мирзо Истамовичга беришди. У ўз сўзида ўтган йил мобайнида амалга оширилган ишлар, шунингдек ASKLEPIY компаниялар гуруҳининг ривожига қўшган улкан ҳиссалари учун барча иштирокчиларга миннатдорчилик билдирди.
Кечага компаниялар гуруҳининг сара ходимларидан ташқари маҳаллий ва хорижий ҳамкорлар ҳам таклиф этилган эди, булар: Миллий Маркетинг Маркази ассосация раиси Диёра Мирзаахмедова, шунингдек Қирғизистоннинг йирик дорихоналар тармоғи “Эрай Фарм”дан Женишбек Минбаев ва унинг турмуш ўртоғи Майрамбубу Минбаевалар.
Тадбирнинг расмий қисми ASKLEPIY компаниялар гуруҳининг жорий йил мақсадларини визуаллаштириш ҳақидаги тақдимот билан очилди. Ушбу тақдимот ASKLEPIY компаниялар гуруҳининг СЕО Костромской М.В. томонидан намойиш қилинди, унда вазифалар, тасаввурлар, қадриятлар, корпоратив қоидалар, ташкилий тузилма, бизнес модель, шунингдек 2020 йилга стратегик ривожланиш режалари батафсил баён этилди.
Тадбирнинг иккинчи қисми 2019 йил мақсадларини амалга оширишда қўшган ҳиссалари учун ASKLEPIY компаниялар гуруҳининг бўлинмаларига мукофотларни тантанали равишда топширишга бағишланди.
“Беқиёс хизматлари учун” олтин ва кумуш кўкрак нишонларини топшириш маросими кечанинг энг учқунли ва олдиндан айтиб бўлмас қисми бўлди. Узоқ кутилган мукофотларни топшириш учун саҳнага ASKLEPIY компаниялар гуруҳининг Кузатув Кенгаши Раисини таклиф қилиниши, кечага ташриф буюрган меҳмонларнинг кўзларидаги самимий қизиқишни жонлантириб юборди.
Тадбирнинг расмий қисми якунлангандан сўнг, оқшом келажакни яратишга қаратилган самимийлик ва шижоат муҳитида жўшқин рақслар билан давом этди. Ҳалол. Биргаликда!

ИТОГИ 2019 ГОДА И ВИЗУАЛИЗАЦИЯ ЦЕЛЕЙ 2020 ГОДА
16 января в зале торжеств гостиницы Узбекистан состоялось грандиозное мероприятие, посвященное подведению итогов 2019 года и визуализации целей 2020 года группы компаний ASKLEPIY в состав, которой входят такие компании как: дистрибьюторская компания ASKLEPIY, аптечная сеть OXYmed, производитель лекарственных средств NIKA PHARM, производитель фиточаев ZAMONA RANO, маркетинговая компания MARI PHARM, производитель эластичной и перевязочной продукции ELASTIKUM, а также брокерская компания Excellent Custom Servise.
С самого начала торжественного вечера ощущалась невероятная энергетика и предвкушение чего-то грандиозного. Ведь уже при входе всем гостям мероприятия предоставлялась возможность запечатлеть момент у фотозоны, а у входа в зал вручались памятные подарки, которые, несомненно, окажутся полезными каждому сотруднику и гостю.
В качестве ведущих мероприятия выступили сотрудники управляющей компании ГК ASKLEPIY, а первое слово и открытие торжественной части мероприятия было предоставлено Председателю Наблюдательного Совета Талибову Мирзо Истамовичу, который поблагодарил всех присутствующих за проделанную работу прошедшего года, а также же за вклад в развитие ГК ASKLEPIY.
Помимо лучших сотрудников группы компаний на вечер были приглашены местные и иностранные партнёры такие, как Национальный Маркетинговый Центр в лице председателя ассоциации Мирзаахмедова Диера, а также крупная киргизская аптечная сеть «Эрай Фарм» в лице супругов Минбаева Женишбека и Минбаевой Маирамбубу.
Официальная часть мероприятия была открыта презентацией о визуализации целей на текущей год от ГК ASKLEPIY. Данная презентация была представлена CEO ГК ASKLEPIY Костромским М.В, в рамках которой были детально озвучены миссия, видение, ценности, корпоративные правила, организационная структура, бизнес модель, а также планы по стратегическому развитию на 2020 год.
Вторая часть мероприятия была посвящена торжественному вручению наград подразделениям всех BU ГК ASKLEPIY за вклад в реализацию целей 2019 года. Но самой искрометной и непредсказуемой частью вечера стала церемония вручения золотых и серебряных нагрудных значков «За выдающиеся заслуги». Для вручения самых желаемых наград на сцену был приглашен Председатель Наблюдательного Совета ГК ASKLEPIY, что еще больше оживило неподдельный интерес в глазах гостей вечера.
Не менее интересным и оживлённым было награждение победителя масштабного конкурса от ГК ASKLEPIY, который проходил на интернет площадках и собрал более 5 000 участников, сражающихся за главный приз IPhone 11 PRO. Счастливой обладательницей приза стала Сабирова К.А.
По завершению официальной части мероприятия вечер продолжился зажигательными танцами на волне душевной и энергичной атмосферы, направленной на создание будущего. Честно. Вместе!